Witamy serdecznie
Świadczymy usługi stolarskie na najwyższym poziomie. Nasza szeroka oferta obejmuje:
Oferta naszej firmy
Oferta naszej firmy obejmuje swoim zakresem wszystkie możliwe efekty pracy stolarza. Tworzymy meble i drzwi dla wszystkich, którzy doceniają jakość, unikalność i niepowtarzalność. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi jak i instytucjonalnymi. Dzięki szerokim możliwościom realizacyjnym zapewniamy naszym klientom odpowiednie rozwiązania funkcjonalne i stylistyczne. 35-letnie doświadczenie pozwala nam na łączenie tradycyjnego rzemiosła stolarskiego z nowoczesnymi tendencjami w stylistyce wnętrzarskiej.

Drzwi wewnętrzne, przeciwpożarowe Warszawa

Wykonujemy najbardziej wymagające projekty wnętrz z wielką dbałością o szczegóły i profesjonalizm. Stawiamy na mariaż funkcjonalności z estetyką, który sprosta gustom nawet najbardziej wymagających klientów nie uznających w takich kwestiach żadnych kompromisów. Na każdym etapie zapewniamy o możliwości dokonywania zmian w realizowanym projekcie w celu osiągnięcia wymarzonego efektu. W pracy stosujemy sprawdzone metody i technologie wspierając się najnowszymi technikami obróbki drewna ( maszyny i urządzenia sterowane numerycznie takich marek jak: HOMAG, ALTENDORF, BUTFERING). Korzystając z naszej oferty mają Państwo gwarancję najlepszej realizacji indywidualnie zaprojektowanych wnętrz. Dobierając na podstawie wieloletniego doświadczenia odpowiednie surowce takie jak: drewno krajowe i egzotyczne , sklejka, płyta wiórowa, płyta MDF, forniry, laminaty i inne wykonujemy:
  • drzwi zewnętrzne
  • drzwi wewnętrzne
  • drzwi odporności ogniowej EI30 i EI60 wykończone według indywidualnych projektów
  • drzwi dźwiękochłonne w wersjach 32 i 40 dCB wykończone według indywidualnych projektów
  • Drzwi termiczne do zastosowania w pomieszczeniach o potrzebie stabilnej temperatury np. winiarnia
  • meble ekskluzywne(biblioteki, szafy, komody, kredensy, stoły i inne)
  • każdy inny wyrób z drewna
Zastosowanie lakierów , bejc i wosków znanych firm HEIDELBERG, ADLER do odpowiedniego wykończenia sprawia , że nasze wyroby prezentują się niezwykle efektownie. Dla potwierdzenia jakości naszych wyrobów posiadamy Certyfikaty i Aprobaty Techniczne wydane przez Instytut Techniki Budowlanej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą oraz z galeriami zrealizowanych przez nas projektów. Jesteśmy przekonani, że to pomoże Państwu w podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy z Zakładem Stolarskim Krzysztof Ciołkowski .

W celu omówienia szczegółów zapraszamy do złożenia wizyty w naszej siedzibie - Warszawa ul. Wiatraczna 42 bądź do kontaktowania się mailowo lub telefonicznie. W zakładce „kontakty” znajdziecie Państwo wszystkie dane teleadresowe oraz prosty w obsłudze formularz kontaktowy. Jesteśmy otwarci na wskazówki i sugestie, ponieważ od samego początku działalności dbamy o wysoki standard usług – satysfakcja klienta to nasz absolutny priorytet. Do grona naszych klientów dołączyły: hotele (Hotel Polonia Palace w Warszawie, Hotel Mariott Warszawa) banki (Bank Milenium SA Warszawa, Bank Ochrony Środowiska Warszawa) , Urząd Rady Ministrów, Sejm RP, dla Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie wykonaliśmy ponad 300 pozycji mebli ekspozycyjnych.
wszystkie prawa zastrzeżone